Öğrencimiz 80 soruluk, ağırlıklı olarak okuduğunu anlamaya dayalı bir sınava tabi tutulacak. Bu yüzden Penta sadece bölümünde uzmanlaşmış öğretmenlerle çalışır. YKS grubuna derse giren öğretmenler uzun yıllar sadece dil öğrencisi yetiştirmiş Türkiye dereceleri olan öğrencileri en nitelikli üniversitelere girmelerinde yardımcı olan öğretmenlerdir.Öğretmenlerimiz öğrencilerine sadece sınav öğretmeni olarak yaklaşmazlar eğitim koçluğu da yaparlar. Eğitim anlayışımızda sınırlı saatlik bir eğitim değil, hedefine ulaşıncaya kadar kurum ile işbirliği içerisinde eğitim programına devam eder.Penta Dil sadece bir kurs değil ayni zamanda küçük bir üniversitedir
Derslerimiz sınıf ve seviyelere göre ayrılır. 11’ler ayrı 12’ler ayrı mezunlar farklı sınıflarda eğitim görürler. Bu sınıflarda kendi aralarında seviyelere ayrılır. Yapılan deneme sınavlarına göre öğrencilerin seviye grupları değişir.

penta-dil-logo-white

Derslerimiz İngilizceyi tamamen iletişim odaklı olarak işlemeye dayalidir. Bunu sağlamak için de uzman öğretmenler ile derslerimizi gerçekleştiriyoruz. Bir dilde 4 beceri vardır ve bunlar okuma, yazma, konuşma ve dinlemedir. Derslerimizi bu becerileri eşit bir şekilde öğrenciye kazandırmaya yöneliktir.

İletişim Bilgileri

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Mimar Sinan Bulvarı, No:1 Efeler, Aydın 09100, Türkiye
Telefon: +90 256 225 44 44
E-posta: info@pentadil.com

Telif Hakkı © 2021 Penta Dil. Tüm Hakları Saklıdır.