Neden Penta?

Penta Dil Okulu, öğrencilerine hedef odaklı eğitim verir. Alanında uzman kadrosuyla birlikte öğrencilerini hedeflerine ulaştırma yolunda kaliteli ve yüksek standartta eğitim anlayışına sahiptir. Öğrencilerin amaçlarına yönelik en kısa zamanda en verimli şekilde, faydalı olmak hedefi ile yola çıkmıştır. Dil okulunun gerekliliği olarak dünyadaki gelişime ayak uydurmak için yurtdışı ile bağlantılı eğitimler verir ve sürekli kendini yenileyerek eksiksiz bir öğrenci memmnuniyetini hedefler fakat bu memnuniyeti sağlarken eğitimin asıl amacından ödün vermez.

Eğer siz de yeni bir dil öğrenmek veya bildiğiniz bir dili geliştirmek istiyorsanız dünyaya açılan pencerenizle bir an önce tanışmak için Penta Dil’i ziyaret edebilirsiniz.

penta-dil-logo-white

Derslerimiz İngilizceyi tamamen iletişim odaklı olarak işlemeye dayalidir. Bunu sağlamak için de uzman öğretmenler ile derslerimizi gerçekleştiriyoruz. Bir dilde 4 beceri vardır ve bunlar okuma, yazma, konuşma ve dinlemedir. Derslerimizi bu becerileri eşit bir şekilde öğrenciye kazandırmaya yöneliktir.

İletişim Bilgileri

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Mimar Sinan Bulvarı, No:1 Efeler, Aydın 09100, Türkiye
Telefon: +90 256 225 44 44
E-posta: info@pentadil.com

Telif Hakkı © 2021 Penta Dil. Tüm Hakları Saklıdır.