Hakkımızda

Penta Dil

MİSYONUMUZ

Her yaştan, her seviyeden öğrencimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, dil eğitiminde hedefledikleri seviyeye ulaşmaları için  onlara olması gereken en etkin çözüm önerilerini sunan, öğrencilerimizin memnuniyetini  her şeyden üstün tutan bir eğitim kurumu olmak ve bu kimliği kaybetmeden sizlere hizmet vermektir.

Penta Dil

VİZYONUMUZ

Penta Dil Okulu, kurulduğu günden itibaren uluslararası kaliteyi, öğretim yöntemlerini takip ederek bunları ülkemizin eğitim hedeflerine göre yorumlayıp uygulayabilen, öğrencilerine eğitim ve meslek hayatlarında kullanabilecekleri yabancı dil bilgisini kazandırarak onları yabancı dilde iletişim kurabilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunan uluslararası bir dil okuludur.

Penta Dil

EĞİTİM KADROMUZ

Penta Dil ailesi olarak, biz öğretmenlerin de alanlarında uzmanlaşması gerektiğini düşünüyoruz ve bu düşünceyle beraber kadromuzda bulunan öğretmenlerimiz sadece Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve dil alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli eğitmenler değil aynı zamanda  sınav, çocuk ve genel ingilizce eğitmenliğinde isim yapmış ve uzmanlaşmış öğretmenlerdir. Eğitmenlerimiz öğrencilerine sadece öğretmen olarak yaklaşmazlar onlara eğitim koçluğu da yaparlar ve kendilerini bu alanda yetiştirmiş eğitmişlerdir.

penta-dil-logo-white

Derslerimiz İngilizceyi tamamen iletişim odaklı olarak işlemeye dayalidir. Bunu sağlamak için de uzman öğretmenler ile derslerimizi gerçekleştiriyoruz. Bir dilde 4 beceri vardır ve bunlar okuma, yazma, konuşma ve dinlemedir. Derslerimizi bu becerileri eşit bir şekilde öğrenciye kazandırmaya yöneliktir.

İletişim Bilgileri

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Mimar Sinan Bulvarı, No:1 Efeler, Aydın 09100, Türkiye
Telefon: +90 256 225 44 44
E-posta: info@pentadil.com

Telif Hakkı © 2021 Penta Dil. Tüm Hakları Saklıdır.